Cyfrowy druk książek

Zakończyłeś pisanie własnej książki i aktualnie czas na ten istotny moment – jej publikacja. To tez ważne, bo lektura często sprzedaje się po okładce. Na początek zdecyduj jaką okładkę wybrać. Oprawa twarda książek czy książki w miękkiej oprawie?

A może zeszytowa, klejona, szyto-klejona? Także wybór formatu, który pasuję do tematu i charakteru tematu lektury jest istotny. W następnej kolejności wybierz rodzaj papieru wnętrza a dodatkowo oprawy. Należy odnaleźć dobrą, polecaną drukarnię książek, która specjalizuje się nie tylko w cyfrowym druku, ale również z swoim intraligatorskim zapleczem. Tania drukarnia książek to rozwiązanie jak najmocniej ekonomiczne i specjalistyczne. Jeżeli cyfrowa drukarnia wykorzystuje najnowższe maszyny, produkt końcowy w formie wydrukowanej cyfrowo książki raczej nie powinien się jakościowo w ogóle różnić się od drukowanych książek w offsecie. Zwracając uwagę na cyfrowy druk książek a offsetowy to dysproporcja polega jedynie na tym, że druk cyfrowy opiera się na zastosowaniu tonera, a offsetowy druk farb.
Na początek bez zbytnich kosztów zlecić powinno się wydruk i obrzeże 1-ego egzemplarza książki. Ten próbny okaz będzie dla nas okazowym, da tobie rzeczywista wizję książki, nim dotrze ona do sporej ilości rąk czytelników. Umożliwi też na wychwyceniev a także wyeliminowanie potencjalnych pomyłek lub dosłownie pełną edycję myśli okładki. W momencie kiedy posiadamy już te zapewnienie jak ma się prezentować książka pora na wydruk – dobrze najpierw tez wydajnie niskonakładowy dla ludzi, jakie podejmą się zrecenzowania. Jeżeli książka będzie miałapopularność w gronie odbiorców to zawsze jest możliwość zamówić dodruk w pożądanej liczbie sztuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *