Fason jest także fantastycznie zmienny

Jak wszyscy ludzie znakomicie są świadomi, że nie ciuch zdobi osobnika oraz to nie ona decyduje o wielkości każdego z nas. Fason jest także niezwykle zmienny, dlatego nie ma co do niego przywiązywać na dłuższy czas.

Odpowiednio jest mieć osobisty  styl, jakiemu pozostaniemy wierni bez względu na teraźniejsze nurty, jakie skończą się za kilka miesięcy, ewentualnie utrzymają się do następnego sezonu. Czy oznacza to, że nie powinieneś nigdy zwracać uwagi na to, co na siebie zakładamy? Oczywiście, że nie. Należy zawsze przykładać uwagę do tego, ażeby rzeczy, jakie ubieramy były schludne, czyste, a dodatkowo by pasowały do sytuacji albo okazji, na jaką zamierzamy je założyć. To nie metka ani kwota danego towaru stanowią o tym, jak będziemy wyglądać a także jak wypadniemy w danym ubiorze. Nie jesteśmy zmuszeni więc popadać w absurd a także przed każdym ważniejszym wyjściem czynić, że markowa odzież męska, jak za machnięciem różdżki czarodziejskiej, znajdzie się w własnej garderobie. Może się okazać iż nasze dotychczasowe ciuchy, kupione na przecenie lub w sieciówkach, wykonają na innych olbrzymie uczucie, jeżeli już tylko dobrze dobierzemy je do własnej sylwetki, a do owego dorzucimy jeszcze pobudzająca ciekawość ozdoby, itd.

Chociaż więc śledzenie wybiegów na pokazach mody ma możliwość tobie dostarczyć namacalne profity w postaci większej świadomości modowej, to aczkolwiek nie trzeba wpadać w paranoję a także wkładać wielkie ilości kasy w ubrania najbardziej znanych firm, które w większości wypadków nie są warte takich kwot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *