Hybryda jest bardzo odporna różne uszkodzenia.

Manicure hybrydowy jest coraz bardziej popularny. Z pewnością zawdzięcza to swojej wytrzymałości oraz efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwyczajnego lakieru, opisywana hybryda jest odporna na wszelkie uszkodzenia a także nie odpryskuje. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane oraz zdrowe nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym jest manicure hybrydowy Kraków?

 

To połączenie lakieru do paznokci oraz żelu do manicure. Będziemy mogli go zrobić w specjalistycznym studiu albo we własnym lokalu. Jednak do własnoręcznego zrobienia hybrydy, potrzebny będzie na pewno zakup kilku rzeczy, takich jak przykładowo kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to na pewno wielki koszt, natomiast kupione rzeczy starczą nam na długi czas a także będziemy w stanie robić sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. W momencie gdy już zaznajomimy się dobrze z sposobem robienia paznokci hybrydowych, cały zabieg może trwał do kilkunastu min.. Czas pracy jest minimalny, natomiast końcowy efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest trudne. Wystarczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym to jest położona hybryda. Kolejno zamaczamy wacik w płynie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na której znajduje się lakier i owijamy w folię aluminiową. Po piętnastu min. powinniśmy zobaczyć, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeżeli tak, delikatnie zdejmujemy lakier pilniczkiem albo drewnianym patyczkiem. Jeżeli nie, przykładamy ponownie namoczony wacik na kilka min..

 

Po zabiegu, dobrze jestużyć specjalnych odżywek, , które pomagają utrzymać dobrą formę paznokciom. Pamiętajmy, że jeżeli nasze paznokcie są chore, uszkodzone lub osłabione, nie powinnaś kłaść na nie lakieru hybrydowego, ponieważ to może bardziej je zniszczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *