Paznokcie hybrydowe są zdolne do użytku od razu po opuszczeniu salonu.

Paznokcie hybrydowe to mega hit ostatnich sezonów. Najprawdopodobniej jeszcze długo będzie się trzymać. Manicure hybrydowy Kraków zdecydowanie góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem ze względu na długą trwałość krycia a oprócz tego sprawne schnięcie. Kilka krótkich chwil po ukończeniu malowania swoich paznokci będziemy mogli porwać się zwykłym zajęciom.

 

Nie będziemy zmuszeni czekać w nieskończoność, aż paznokcie wreszcie wyschną, a na koniec i tak pozostać z ryską na ładnym lakierze. Hybrydowe paznokcie są gotowe do użytku zaraz po opuszczeniu salonu kosmetycznego/ lub zrobieniu manicure w domu. Oprócz tego, posiadamy coraz więcej opcji. Jest kilka firm, które posiadają szeroką gamę towarów do hybryd.

 

Producenci rozpieszczają nas kolorami a oprócz tego innymi ozdobami: brokatem, drobinkami, pyłkami, lakierami typu cat eye a ponadto małymi diamencikami czy innymi dodatkami, jakie jest możliwość nakładać na hybrydy. Hybrydowy lakier nakłada się sprawnie a także efektownie, łatwo utwierdza i jest gotowe! Można wykonywać hybrydy zarówno w salonie, jak również w swoim zaciszu. Co powinniśmy wybrać? Jeśli nie jesteś doświadczona, a zależy ci na idealnym wykończeniu- wybierz się do salonu. Zrób to też wtedy, w momencie kiedy masz ochotę na bardziej szalone dodatki albo lakier, którego nie jesteś do końca pewna i nie chcesz go kupić.

 

Wspaniałym pomysłem jest zakupienie kompletnego zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to od nas jednakże cierpliwości a także nakładu pieniężnego. Zazwyczaj manicure zrobiony w domu utrzymuje się odrobinę krócej niż ten wykonany w salonie. Wybór należy do ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *