Szeroka oferta Netii ma opłacalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta.

Netia to 1 z operatorów telekomunikacyjnych na rynku, zapewniającym usługi internetowe, telewizyjne i mobilne|trudniący się dostawą usług telewizyjnych, mobilnych i internetowych.

Swoją bogatą ofertę kieruje dla do osób prywatnych a dodatkowo do korporacji. Szeroka oferta Netii ma opłacalne rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb klienta. W wypadku usług internetowych każdy może wybrać między różną szybkością internetu mobilnego albo internetu światłowodowego. Liczne pakiety telewizyjne umożliwiają dostęp do wielu kanałów telewizyjnych a także stron z filmami oraz serialami. Z kolei Netia Mobile oferuje klientom nielimitowane rozmowy a dodatkowo nielimitowane SMSy oraz MMSy.

Kluczowym atutem spółki są pakiety , które łączą usługi netia, telewizję a dodatkowo telefon w dogodnych cenach, wielkie korzyści dla klientów Netii. Dostępne są również liczne rabaty na usługi dla domu i dla korporacji.Łatwy kontakt mailowy czy telefoniczny bądź w lokalach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski pozwala na zdobycie informacji dotyczących każdego pakietu i każdej usługi. Profesjonalna kadra pracowników wspiera klientów radą a także pomaga rozwiązać wszelkie problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *