Żaluzje z drewna mają naturalną, ciepłą kolorystykę.

Moda okienna ulega zmianom. Za jednym razem modne są bogato zdobione firanki, a później rolety rzymskie, innym razem prawdziwą furorę robią podwójne zasłonki, a następnie powracają do naszych łask żaluzje. Tak właśnie jest w tym momencie – żaluzje w oknach występują coraz częściej, a ponieważ bardzo modne jest wybieranie surowców pochodzenia naturalnego, są to żaluzje z drewna.

 

Żaluzje wykonane są z lameli drewnianych albo bambusowych. Istnieje możliwość wybrać żaluzje zrobione z lameli mających szerokość dwudziestu pięciu milimetrów lub lameli o szerokości pięćdziesięciu milimetrów. Montaż żaluzji jest niezwykle łatwy i istnieje możliwość przeprowadzić go na 3 sposoby: we wnęce okiennej, bezinwazyjnie na ramie okna i inwazyjnie do ściany lub sufitu. Ponadto jest możliwość wybrać sobie typ sterowania żaluzjami: sterowanie tradycyjne – ręczne, sterowanie z wykorzystaniem pilota radiowego albo sterowanie żaluzją nowoczesne – wykorzystując aplikację do komórki. Do pozytywnych cech drewnianych żaluzji powinniśmy zaliczyć to, iż nie łamią się, są mocna, a powierzchnie lameli nie odbarwiają się pod wpływem słońca.

 

Żaluzje drewniane posiadają ciepłą, naturalną a także ładną kolorystykę. Odcień lameli możemy wybrać z szerokiej kolorystyki a także wybrać takie żaluzje do własnego wnętrza, aby nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Żaluzje oprócz niepowtarzalnego wyglądu a także roztaczania przyjaznej aury, umożliwiają nam precyzyjną regulację wpadającego światła, zatrzymują temperaturę i pozwalają zapobiec nagrzewaniu się wnętrza domu. Można je z powodzeniem zamontować na dużych, średnich i małych oknach.

Zamieszczono w: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *